Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno
HedvabnaStezka.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

↓NEJNOVĚJŠÍ DISKUSNÍ PŘÍSPĚVKY↓

• outdoorforum: diskuse o vybavení

Trénink, příprava, přežití, praktické rady, horolezecká metodika, zdraví

Dejme těm vločkám ještě šanci, zaslouží si to

Ja si v poslednom čase kupujem vločky v Tescu. Sú v utesnenom sáčku, stačí ich zaliať 150ml vriacej vody a dajú sa jesť. Obsahujú nejaký prášok, vďaka čomu majú jemnejšiu štruktúru (takmer až krupicovú) a príchuť. Jedna porcia má 260 kcal.
23. 11. 2014, 23:13:03
Moj overeny recept na ranajky je mix vlocky, susene mlieko, kakao, med, zmes orechov a suseneho ovocia. Susene mlieko s kakaom (nie granko) si pripravim este doma. Na osladenie pouzivam med v malom baleni ktory napr. v kaviarni dostanete k caju (cca. 20g). Vsetko zmiesam, zalejem vriacou vodou a mozem ranajkovat.
24. 11. 2014, 09:41:29
Hanys
Hanys
To se vám opravdu na trek do hor chce tahat sušené mléko, med, Granko atd.? To se mi teda nechce věřit :D
24. 11. 2014, 11:55:17
Můj osvědčený recept do hor: Vločky opražím, namelu, přidám sušené mléko, cukr (třeba i vanilkový), rozinky/sušené brusinky, kousky mandlí (nebo jiných ořechů). Vše se promísí, nacpe do tuhých igelitových sáčků se zipem a pak stačí zalít vodou (studenou nebo teplou) a hutná kaše je na světě. Kamarádi jí ještě zpestřují přimícháním trochy zapékaného musli...
24. 11. 2014, 17:04:53
Mě zase vyhovují nedrcené vločky v celku :) a to je nijak nenamáčím, prostě je jen zaliju vařící vodou. Do hor si předpřipravím směs vloček, ořechů, rozinek cukru. Pak v ešusu od vloček uvařím čaj a mám i umyto :D
25. 11. 2014, 22:39:51
ovesné vločky bohužel nezapadají ani do vysokoenergetického jídelníčku ani do "zdraví přínosného" - resp. vždy se najde plno potravin ať z energetického nebo výživového pohledu, které je vysoko předčí. /datle,hrozinky-další sušené ovoce,semena-slunečnice,ořechy,hořká čokoláda - mají navrch jak energeticky,tak výživově + žádná příprava.. vločky jim protože mi chutnaj. Máčim je v teplé vodě,stačí 10 minut. Nejvíc mi chutnají německé z Edeky-500 g. za 10 kč., pak (německé) Tesco čr. taky 10 kč...Jeden čas jsem zobal pšeničné, taky chuťovka..mimochodem-pšeničné klíčky countrylife, výživová bomba
10. 03. 2015, 04:17:27
Já osobně vločkám neholduju.. :/
24. 03. 2015, 13:21:43
Je ot zdravé a dobré jídlo
01. 04. 2015, 16:59:47
Vločky u mě nemají šanci..
13. 04. 2015, 17:42:45
Kocour
Kocour

Tak ja vlocky pouze zaliju horkou vodou a priklopim misku at naboptnaj... a pak dle chuti :-D

18. 10. 2016, 22:18:20
laura
laura

nejaky tip na jidlo na cesty? Krome vlocek :D

24. 02. 2017, 11:38:52
Panda
Panda

nejake balicky? nebo jako chces nejaky profi?

25. 02. 2017, 11:20:28

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze

RECENZE VYBAVENÍ

... z webu SvetOutdoru.cz