Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno
HedvabnaStezka.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

↓NEJNOVĚJŠÍ DISKUSNÍ PŘÍSPĚVKY↓

KATALOG FERAT

Adrenalinové zážitky jsou stále žádanější a cesty po zajištěných cestách, feratách, mezi ně rozhodně patří. Závrať z otevřené hlubiny a euforie z překonání exponovaných stupňů, žebříků, lávek, mostů a lanovek je jednou z mála možností jak aspoň zprostředkovaně poznat kouzlo, které láká horolezce k překonánístrmých stěn a vždy znovu a znovu je přitahuje zpět.

Připravili jsme katalog českých i alpských ferat (italsky Via Ferrataa německy Klettersteig). Pokud netrpíte závratí, pak určitě stojí za to vydat se na zabezpečné trasy, které zpřístupňují lahůdkové vertikály skalních stěn.


Obtížnost ferat - v katalogu ferat využíváme hodnocení obtížnosti vycházející z rakouské stupnice A-E, s rozšířením o F v případě extrémně náročných ferat.


Stát
Celkový čas
Obtížnost