Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno
HedvabnaStezka.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz Outdoorforum SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

O festivalu

Listopad 2016

Filozofická fakulta v Praze bude opět hostit jeden z největších festivalů v ČR o cestování a aktivitách v přírodě. Na své si přijdou aktivní outdooroví sportovci, horolezci, vášniví cestovatelé, ale i pasivní diváci, kteří se jen rádi kochají zážitky jiných. Jedná se o velkolepou konferenci s výměnou zkušeností a rad specializovaných odborníků.

Návštěvníci se mohou těšit na multimediální prezentace předních českých cestovatelů a outdoorových sportovců, interaktivní workshopy s předáváním horolezeckého know how, kurzy vaření, hudby a tance z exotických zemí. Naučí se, jak se správně vybavit do přírody dle náročnosti výletu a jak si správně připravit cestovní lékárničku. Své rady o tréninku poskytnou závodníci extrémní outdoorových závodů jako je Adventure race, tak i přední čeští horolezci o přípravě na výstup vysokého kopce. Dál se seznámí  s nejnovějšími trendy techniky a vybavením do přírody, a také získají užitečné rady o focení v přírodě v náročných klimatických podmínkách.

Neopomenuli jsme ani na ty nejmenší. Během festivalu bude k dispozici celodenní hlídání dětí, pro které je připraven bohatý program, jako je tvoření šperků, modelování yetiho, tvorba mandaly a mnoho dalších aktivit.

Na chodbách budou rozmístěny stánky s outdoorovým vybavením, kulinářskými dobrotami z celého světa, knihami, šperky, kořením. To vše k zakoupení za zvýhodněné festivalové ceny.

O přestávkách proběhnou taneční a hudební představení či soutěž o nejlepší cestovatelské foto.

Celý festival bude zdobit výstava fotografií od známých cestovatelů  a horolezců.

Věříme, že  si každý dobrodruh i cestovatel najde svůj "OBZOR", kde mu bude fajn. Přijďte v hojném počtu, ať vytvoříme parádní atmosféru.

Těšíme se na Vás.

 

Festival OBZORY 2014

Festival OBZORY 2015
01.10.2015,


JSME I NA FACEBOOKU

POČASÍ 12. A 13. LISTOPADU 2016

Zataženo

PARTNEŘI FESTIVALU V ROCE 2016

adidas

Hannah

VYBÍRÁME Z PROGRAMU