HedvabnaStezka.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

DOPROVODNÝ PROGRAM FESTIVAL OBZORY 2016:

SLACKLINE PRO KAŽDÉHO

Na stánku adidas si zkuste chodit po "lajně". Možná budete mít štěstí a pomůže vám sama Anče Kuchařová. SOBOTA a NEDĚLE od 12:00 - 19:00.

PERSKÉ TANCE

Zatancuje nám skupina Šířín Dance choreografii Terezy Štojdlové. SOBOTA 15:00, 3. patro. Přípitek na zdar festivalu bílým vínem Znovín.

KŘEST KATALOGU CK KUDRNA

SOBOTA 17:00, 1. patro, stánek CK Kudrna. Orientální tance choreografie Venduly Pánkové. Přípitek na zdar katalogu!

LOSOVÁNÍ VÝHERCŮ CELOFESTIVALOVÉ SOUTĚŽE

NEDĚLE 17:00 - 17:30, Aula, sál osobností. Slavnostní slosování ankety a bojovky za účasti partnerů a rytmu bubnů Tomáše Kerleho.

VÝSTAVY:


Lenka Klicperová a Jarmila Štuková: Na dohled od černé vlajky

Lenka Klicperová a Jarmila Štuková: Na dohled od černé vlajky

22 velkoformátových fotografií autorek Lenky Klicperové a Jarmily Štukové, zachycujících život lidí v rozbombardovaném Kobani, městě, které se jako první dokázalo ubránit obsazení Islámským státem.

Vojtěch Vlk: Na březích řeky Gangy

Vojtěch Vlk: Na březích řeky Gangy

Soubor velkoformátových portrétních fotografií z indického Váránasí.

Pavel Svoboda: Omán - země Sultánova

Pavel Svoboda: Omán - země Sultánova

Omán je i přes své přírodní krásy a tradiční kulturu zemí turisticky neobjevenou. Dramatické hory, zelené oázy palem ve společnosti starobylých vesnic, pevností a přátelských Ománců jsou jako vyobrazené z pohádek Tisíce a jedné noci. Tato bezpečná země mnohé příjemně překvapí.

Pavel Svoboda: Ladakh černobíle

Pavel Svoboda: Ladakh černobíle

Soubor reportážních a portrétních záběrů vystihující dramatický, ale zároveň harmonický život vysokohorského regionu a bývalého království Ladakh, které leží na samém severu Indie v blízkosti tibetských hranic. Díky zdejší živé a zachovalé buddhistické kultuře je Ladakhu mnohdy přezdíváno Malý Tibet.

Photo Open: Vítězné fotografie

Photo Open: Vítězné fotografie

Představujeme Vám výstavu fotografií oceněných ve fotografické soutěži Photo Open. V roce 2016 se konal již 6. ročník této soutěže, kterou každoročně pořádá klub BalticTrio. Přinášíme Vám výběr fotografií, které se umístili na předních místech v rámci jednotlivých soutěžních kategorií.


POČASÍ 11. A 12. LISTOPADU 2017

Zataženo

PARTNEŘI FESTIVALU 2016

 

 

adidas logo 2016

 

Hannah

Uniqa

Loap