Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno
HedvabnaStezka.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

SPELEOLOGIE

↓NEJNOVĚJŠÍ DISKUSNÍ PŘÍSPĚVKY↓

PARAGLIDING a další vzdušné sporty

Ptačí pohled na svět má své kouzlo, podívejte se na nejzajímavější videa z paraglidingu, B.A.S.E. jumpu a dalších "vzdušných" sportů.

Vyberte si z nejnovějších článků níže:Létající Češi nad francouzskými Alpami

Létající Češi nad francouzskými Alpami

Každé dva roky od roku 2003 se koná náročný závod Red Bull X-Alps. Více než tisícikilometrovou trasu přes Alpy ze Salzburgu do Monaka musí účastníci zvládnout pěšky a na paraglidu. Od roku 2009 byl vítězem vždycky švýcarský orel Christian Maurer, který pokaždé svým pronásledovatelům uletěl s velkým náskokem. A stejného vítěze mělo i letošní klání.

Madeira jako ráj adrenalinových sportů

Madeira jako ráj adrenalinových sportů

Ostrov proslulý divokými vodami oceánu, zelenými horami a tisíci druhů rostlin má mnoho tváří. Jednou z nich je bezesporu adrenalinové využiti místních unikátních přírodních podmínek.

Salzburg – Monako: Nejdrsnější závod z pohledu účastníka

Salzburg – Monako: Nejdrsnější závod z pohledu účastníka

"Prý nejdrsnější závod světa. Alespoň to o sobě píše na webu. Hmmm, hodně jsem o tom slyšel, videa ze závodu jsou úžasná, ale pochybuji...". Pavel Cibulka popisuje své dojmy z pozice v podpůrném týmu na Red Bull X-Alps.

X-Alps ovládl opět Maurer, další závodníci bojují o Monako

X-Alps ovládl opět Maurer, další závodníci bojují o Monako

Jako první přistál na plošině u Monaka přistál již počtvrté švýcarský orel Christian Maurer. Ostatní účastníci mají šanci na úspěšné dokončení závodu napříč Alpami do poledne v pátek 17. července.


RECENZE VYBAVENÍ

... z webu SvetOutdoru.cz