HedvabnaStezka.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz Outdoorforum SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

BONUSOVÉ FILMY

Bonusové filmy
Zařazení těchto filmů do programu záleží na místním spolupořadateli. Přehled míst, data konání a podrobný program najdete v sekci KDY a KDE.

Afterglow
Afterglow


An education
An education


Artic Air
Artic Air


From the road
From the road


ANKETA

Kolik dní za sezónu lyžujete v Alpách?

méně než 3
4 - 7
8 - 15
více než 15

Arrowhead 135

Arrowhead 135

Režie: Brenda Piekarski, USA, 2014, 29 minut

Ultramaraton Arrowhead 135 severní Minesotou patří mezi padesátku nejnáročnějších závodů na světě. Donutit zmrzlé tělo ke zdolání 135 mil na sněžném kole, běžkách, nebo pěšky za 60 hodin totiž není žádná hračka. Film sleduje jednoho závodníka z každé kategorie bojujícího nejen s mrazy -48 °C, ale i sám se sebou. Jak správně rozvrhnout síly? Kolik hodin, nebo spíš minut, spát? Čekají je totiž pouze tři kontrolní místa a počasí během nejchladnějího období roku se prakticky nedá předvídat. Zažijte sílu závodu s Bonnie, Markem a Johnem v prvním filmu minnesotské drsné série Among the Wild.Režisérka Brenda Piekarski je pravá Minnesoťanka, která jde za každým dobrodružstvím. Celý život se točí kolem filmařiny a ta ji zavedla do všech koutů USA. Tvorbu série o outdoorových aktivitách ve svém rodišti si ale nemohla nechat ujít. Tahle lezkyně odstartovala celý projekt na Kickstarteru a Among the Wild se rozjel v plném proudu.

 

Trailer:


24.06.2015, Tomáš Sadílek


Diskuse


ing.Jiří MORAVEC , \
ing.Jiří MORAVEC , \"ji.mor@seznam.cz\"

Vyhrál u mne film "Arrowhead 135" i když všechny ostatní filmy jsou vysoce hodnotné !!! J.M.

05. 12. 2015, 12:15:50

Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 

RSS této diskuze

NEWSLETTER

DĚKUJEME PARTNERŮM

 

 

Festival probíhá pod záštitou Ministerstva kultury

 

Ministerstvo kultury ČR