Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno
HedvabnaStezka.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

KDY A KDE MAPA SFF

Pro více informací vyberte místo na mapě anebo použijte filtrovací tabulku níže.


ČR/SR
Kraj

 

Město Datum konání Jméno pořadatele Místo konání
Praha 20. 10. 2016 Michal Kroužel kino Aero
Odry 02. 11. 2016 Jiří Žůrek Kinokavárna Dělnického domu v Odrách
Bratislava 09. 12. 2016 OZ Cestou necestou Satori stage
Pezinok 23. 11. 2016 OZ Cestou necestou Dom kultúry Pezinok
Kroměříž 19. 11. 2016 Vendula Pudelková Kino Nadsklepí Kroměříž
Považská Bystrica 26. 11. 2016 Juraj Lukáš Kino Mier
Púchov 23. 11. 2016 Juraj Lukáš Dom Kultúry
Litomyšl 26. 10. 2016 Zámecké návrší p.o. Zámecká jízdárna
Vrchlabí 05. 11. 2016 Jonáš Wenzl Divadelní klub Vrchlabí
Beroun 09. 11. 2016 Jana Tůková Jiná káva
Praha 26. 10. 2016 Klub cestovatelů Klub cestovatelů
Deštné v Orlických horách 27. 12. 2016 B.Dragoun Muzeum zimních sportů, turistiky a řemesel
Moravský Svätý Ján 01. 01. 1970 Matej Hajdin Kino Morava
Hradec Králové 23. 11. 2016 Michal Veselý Bouldrovka na Stěněhk
Nová Paka 26. 11. 2016 David Horáček kino Nová Paka
Mšeno 26. 11. 2016 Martin Mach Sokolovna
Skalica 22. 11. 2016 CINEMAX SKALICA CINEMAX SKALICA
Košice 22. 11. 2016 CINEMAX KOŠICE CINEMAX KOŠICE
Ústí nad Orlicí 10. 12. 2016 Jarda Poprácč
Havlíčkův Brod 12. 11. 2016 Tereza Kárníková Klub OKO Havlíčkův Brod
Malá Skála 29. 10. 2016 Kino Androvna Kino Androvna
Hulín 28. 10. 2016 Karel Souček sál Kultruní klub Hulín
Jaroměř 26. 11. 2016 Jakub Drbohlav, Jakub Grepl Boučkovo loutkové divadlo
Strakonice 04. 11. 2016 Lucie Jeřábková Strakonice
Prievidza 02. 12. 2016 Jana Hvojniková Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi
ŠTĚTÍ 10. 11. 2016 Radek Kulhánek KINO ŠTĚTÍ
Dobříš 04. 11. 2016 MgA. Marek Hájek Kulturní středisko Dobříš
Trebišov 26. 11. 2016 Mesto Trebišov Kino Slávia
Semily 16. 11. 2016 Ondřej Šír Semily
ŽILINA 22. 11. 2016 Minárik Peter CINEMAX ŽILINA
Nitra 22. 11. 2016 CINEMAX, a.s. CINEMAX NITRA
Vítkov 04. 11. 2016 Šárka Medunová Městská knihovna Vítkov
Hanušovce nad Topľou 12. 11. 2016   Kultúrny dom
Pardubice 12. 11. 2016 Ondřej Kuzma Sucharda Gekon Boulder Bar
Ružomberok 25. 10. 2016 KDAH, a.s. - Kino Kultúra Ružomberok Kino Kultúra Ružomberok
Jičín 20. 11. 2016 Michal Miškovský Biograf Český ráj Jičín
TRNAVA 22. 11. 2016 CINEMAX TRNAVA CINEMAX TRNAVA (OC MAX)
Kuřim 06. 11. 2016 Vojtěch Novotný Club Escape - zámek Kuřim
Kostelec nad Orlicí 25. 11. 2016 Pavel Kovaříček SK Rabštejn
Banská Bystrica 22. 11. 2016 CINEMAX BANSKÁ BYSTRICA CINEMAX BANSKÁ BYSTRICA
Brandýs nad Labem 22. 10. 2016 Jiří Pařík Kino Egzyl
Jirkov 10. 11. 2016 Lucie Kubelková Kino Jirkov
Humpolec 24. 10. 2016 Milan Žáček sál kina Humpolec
Lázně Kynžvart 22. 10. 2016 Ladislav Novotný Státní zámek Kynžvart
Dojč 12. 11. 2016 Hulmanová Regina Penzión U Tatu
Nová Dubnica 10. 11. 2016 Eva Kebísková kino Panorex
Malacky 23. 11. 2016 Mestské centrum kultúry Malacky Kultúrní domeček (kino)
Michalovce 22. 11. 2016 Mestské kultúrne stredisko Michalovce Mestské kultúrne stredisko Michalovce - kino Centrum
Blansko 26. 10. 2016 Tomáš Khýr Ulita Blansko, z.s.
Hořovice 29. 10. 2016 Jan Procházka Klub Labe Hořovice
Trhové Sviny 05. 11. 2016 František Herbst Kino MěKS
Kladno 05. 11. 2016 Jana Orzan Lezecká stěna Kladno
Liptovský Mikuláš 16. 11. 2016 Golden apple cinema Golden Apple Cinema
Hejnice 02. 12. 2016 Jan Kašpar kino Hejnice
NovýBor 19. 11. 2016 Radovan Novotný Městské kino Nový Bor
Seč 11. 11. 2016 Milan Chalupník ZŠ Seč
Orlová - Lutyně 13. 11. 2016 Ing. Pavel Sikora Kino O
Kunštát 25. 11. 2016 Roman Tandler HOTEL RUDKA
Litoměřice 18. 11. 2016 kino Máj kino Máj
Liberec 24. 11. 2016 Jan Kocourek kino Varšava
Šumiac 19. 11. 2016 Dajana Margetová kultúrny dom
Šternberk 17. 11. 2016 Mgr. Jan Gottwald Státní hrad Šternberk
Rožnov pod Radhoštěm 04. 11. 2016 Pavel Jakubík kino Panorama
Vyškov 30. 11. 2016 Městské kulturní středisko Vyškov Kino Sokolský dům Vyškov
Červený Kostelec 04. 11. 2016 Tomáš Šimek Restaurace v kempu Brodský
Třinec 02. 12. 2016 Martin Čadra Knihovna Třinec (Velký sál)
Karlovy Vary 03. 12. 2016 Klára Vanková Boulder Café CRUX
Týnec nad Sázavou 27. 11. 2016 Bisport s.r.o. Bisport
Libčice nad Vltavou 26. 11. 2016 Michal Nehasil Plovárna Libčice
Znojmo 13. 11. 2016 Pavel Fila Hospůdka Na Věčnosti
Javorník 02. 12. 2016 Bukalová Monika nový sál MěkS Javorník
Hranice 04. 11. 2016 Lukáš Šikl Zámecký klub
Žamberk 05. 11. 2016 Michaela Adamcová Městský kulturní podnik FIDIKO Žamberk
Zábřeh 17. 11. 2016 Zdeněk David kino Retro
Strunkovice nad Blanicí 06. 11. 2016 Ing. Karel Matějka KINO Strunkovice nad Blanicí
Dobšiná 12. 11. 2016 Anna Macková Kultúrny dom
Tachov 18. 11. 2016 Orbita Hora Dlouhý Újezd Kino Mže
Heřmanův Městec 03. 12. 2016 Dalimil Nevečeřal Kino Heřmanův Městec
Kynšperk nad Ohří 05. 11. 2016 Josef Kubát, Václav Špicl Kino MěKS
Blatná 18. 11. 2016 Pavel Karban KCAŽ Blatná
Jeseník 19. 11. 2016 Jarmila Chovancová Klub Plíživá Kontra
Počátky 19. 11. 2016 Lukáš marek Sport Bar Pavel Škoda
Praha 9 - Horní Počernice 27. 11. 2016 Barbora Jelínková Divadlo Horní Počernice
Doksy 12. 11. 2016 Miloslav Lomič Kino Máj Doksy
Řevnice 26. 11. 2016 Robert Bargel Kino Řevnice
Bardejov 10. 11. 2016 Lívia Šarišská Poľsko-slovenský dom
Jáchymov 09. 11. 2016 Karolína Grabowská Kulturní dům Jáchymov
Milovice 12. 11. 2016 Křenek Jindřich Milovice
Lomnice nad Popelkou 04. 11. 2016 HO Lomnice nad Popelkou Kino Lomnice nad Popelkou
Desná v Jizerských horách 25. 11. 2016 Kateřina Melicharová Kulturní a společenské centrum Alfa
Benátky nad Jizerou 12. 11. 2016 Karel Roudnický Kinosál Záložna
Rožňava 28. 10. 2016 Gemerské osvetové stredisko Kino Apollo
Trutnov 24. 11. 2016 Ing. Jaroslav Jirman Trutnov, Kino Vesmír
Český Dub 04. 11. 2016 Dominik Rubáš Kino Český Dub
Polička 10. 11. 2016 Zdena Prchlíková Divadelní klub Polička
Richvald 12. 11. 2016 Pavol Hankovský Kultúrny dom Richvald
Zákamenné 05. 11. 2016 Peter Laššák Pizza Pub Facka
Kremnica 12. 11. 2016 Zdeno Gális kino Akropola Kremnica
Brno 21. 11. 2016 o.s. Naboso kino scala Brno
Jihlava 15. 11. 2016 o.s. naboso Kino Dukla
Zlín 11. 11. 2016 o.s. naboso Malá scéna Zlín
Tišnov 05. 11. 2016 o.s. naboso Tišnov
Podbořany 12. 11. 2016 Ondřej Dragula Kino Podbořany
Hnúšťa 05. 11. 2016 Martin Pliešovský MsKS Hnúšťa
Praha 23. 11. 2016 Vojtěch Tláskal Hobby centrum 4
Mnichovo Hradiště 10. 11. 2016 Marcela Jindříšková Kino Mnichovo Hradiště
Čadca 03. 12. 2016 Zuzana Hudecová Dom kultúry, Čadca
Šaľa 20. 10. 2016 DK Kino Šaľa DK Kino Šaľa
Lovosice 25. 11. 2016 Michal Závada Čajovna, vinotéka, minibiograf
Jelšava 04. 11. 2016 Osvetové centrum vyšehradskej kultúry Jelšava Mestské múzeum Jelšava
Vsetín 01. 12. 2016 Petr Mašata Kino Vatra Vsetín
Chomutov 18. 11. 2016 KULTURAA SPORT CHOMUTOV s.r.o. Kino Svět
Levoča 26. 11. 2016 Ing. Dagmar Olekšáková Kino Úsmev
Žiar nad Hronom 24. 11. 2016 Imrich Peter Kino MsKC v Žiari nad Hronom
Svidník 18. 11. 2016 Centrum voľného času Club Holičstvo
Humenné 29. 11. 2016 Mestské kultúrne stredisko Humenné - kino FAJN Mestské kultúrne stredisko - kino FAJN
Kadaň 25. 11. 2016 Martin Šíl Orfeum Kadaň
Kopřivnice 25. 11. 2016 Marek Horyna Katolická Beseda
Stropkov 17. 11. 2016 Mgr. Tibor Kubička Divadelná sála kultúrneho strediska
Plzeň 15. 11. 2016 Jan Vít Divadlo Pod Lampou
Tábor 04. 11. 2016 Mgr. Zdeněk Trska Základní škola Bernarda Bolzana o.p.s.
Boskovice 06. 11. 2016 Kino Boskovice Kino Boskovice
Brezno 17. 11. 2016 Marán Pavák Klub Bombura
Prešov 22. 11. 2016 Agim Mustafaji CINEMAX PREŠOV
Veľký Krtíš 12. 11. 2016 Dana Trtíková Kultúrny dom
Brno 20. 10. 2016 Stanislav Dadák Klub Cestovatelů Brno
Nové Mesto nad Váhom 23. 11. 2016 MsKS + Kino Považan
Lysá nad Labem 26. 11. 2016 Lukáš Fuchs Kino Lysá nad Labem
České Budějovice 15. 11. 2016 Filip Vondra Klub Horká Vana
Olomouc 30. 11. 2016 Rosťa Navrátil U klub, Olomouc
Šumperk 25. 11. 2016 Rosťa Navrátil Kino OKO, Šumperk
Uničov 13. 11. 2016 Rosťa Navrátil Restaurace Na Střelnici, alias Na "4"
Turčianske Teplice 11. 11. 2016 Peter Prokša kino Turiec
Volary 05. 11. 2016 Martin Janda Společenský sál MěÚ
Veselí nad Moravou 05. 11. 2016 Veselské kulturní centrum, z.ú. Kino Morava
Nové Město na Moravě 27. 11. 2016 Dana Javorská Kulturní dům
Staré Město u Uherského Hradiště 10. 11. 2016 David Švejnoha Sportovní a kulturní centrum Staré Město
Banská Štiavnica 24. 11. 2016 Mesto Banská Štiavnica odd.KŠaMK Kino Akademik
Valašské Meziříčí 03. 11. 2016 Marek Baroš M-klub
Český Krumlov 16. 11. 2016 Vojtěch Šíp Hostinec Depo, Latrán 74, 381 01 Český Krumlov
Bílovec 12. 11. 2016 Martina Kovářová Pidikino -- Městská knihovna Bílovec
Ostrov 08. 11. 2016 Dům kultury Ostrov Velké kino
Bohumín 25. 11. 2016 K3 Bohumín, p. o. K3 Bohumín - knihovna, přednášková místnost
Český Těšín 04. 11. 2016 Petrklíč help, z.s. Čajovna/Herbaciarnia Laja
Karviná 26. 11. 2016 Jakub Gajdica Kino Ex - Městský dům kultury Karviná
Nymburk 01. 01. 1970 Martin Zbíral Kino Sokol
Galanta 24. 11. 2016 Mestské kultúrne stredisko Galanta Kino DK Galanta
Plesná 12. 11. 2016 MKS Plesná MKS Plesná
Kolín 04. 11. 2016 Městská správa kin v Kolíně Kolín
Sušice 05. 12. 2016 Kino Sušice Kino Sušice
Stříbro 20. 10. 2016 Míra Cvrk Boulderklub
Rajec 18. 11. 2016 Mestské kultúrne stredisko Rajec veľká zasadačka mestského úradu
Ostrava 21. 10. 2016 Monika Urbanová Kulturní dům K-TRIO
Břeclav 06. 12. 2016 ing.Luděk Kabelka kino Koruna
Zdice 10. 11. 2016 Libor Jonáš Městská knihovna
Uherský Brod 16. 11. 2016 Lenka Slívová kino Máj
Prostějov 02. 12. 2016 Vlastimil Hadra Městské divadlo
Mariánské Lázně 11. 11. 2016 Městské muzeum Mariánské Lázně Městské muzeum Mariánské Lázně
Děčín 10. 11. 2016 Milada Řeháková Kino Sněžník - Le Garage Noir
Opava 03. 12. 2016 Oskar Koukola OAaSOŠL (Obchodní akademie)
Krnov 22. 11. 2016 Oskar Koukola SOŠ DCR
Přerov 26. 10. 2016 Sylva Koubová Kino Hvězda Přerov
Ústí nad Labem 24. 11. 2016 Adventure Company Činoherní studio
Turnov 26. 11. 2016 Zdeňka Rysová kino Sféfa
Jablonec nad Nisou 11. 11. 2016 Aleš Bittner Lezecká Aréna
ŽATEC 09. 11. 2016 Karel Fiala Digitální kino Žatec
Domažlice 18. 11. 2016 Petr Kazimour Rodeo sportovní klub
Krásná Lípa 18. 11. 2016 Lukáš Černý Kino Krásná Lípa
Kardašova Řečice 10. 11. 2016 Zbyněk Michálek sál na Radnici města K.Řečice
Lanškroun 25. 11. 2016 David Knápek Apollo music club
Havířov 02. 11. 2016 Lucie Kadlecová Jazz Club Havířov
Rýmařov 20. 11. 2016 Rosťa Navrátil Kino Rýmařov
Teplice 16. 11. 2016 Olga Strohschneiderová kino Květen
Martin 16. 12. 2016 Ivan Panák Barmuseum
Točník 04. 11. 2016 Petr Zemánek Kafírna Bárka
Mladá Boleslav 30. 11. 2016 Tomáš Adamů Divadelní sál Domu kultury v MB
Hronov 12. 11. 2016 Ing. Michal Šafář Restaurace Radnice
Most 10. 11. 2016 Městská knihovna Most Kino Kosmos
Hustopeče 26. 11. 2016 Filip Hrabal M-klub
Dvůr Králové nad Labem 08. 11. 2016 Zuzana Čermáková KINO SVĚT Dvůr Králové n/L
Dolní Kralovice 19. 11. 2016 Lenka Nováková Kino Dolní Kralovice
Štúrovo 11. 11. 2016 Erika Budaiová Kino Danubius
Napajedla 26. 11. 2016 Alžběta Medlová Kino Napajedla
Cheb 25. 11. 2016 Petr Bohánek Čtenářská kavárna Joker
Hradec Králové 01. 12. 2016 Michal Kroužel Bio Central
Moravský KRUMLOV 27. 10. 2016 V POHO s.r.o. hospůdka U KOZY
Praha 1 12. 11. 2016 Petra Greifová FILOZOFICKÁ FAKULTA UNIVERZITY KARLOVY
Příbram 18. 11. 2016 Michal Gerčák Pivovar Podlesí
Levice 02. 12. 2016 Andrea Hlásna Informačné centrum mladých Levice, Mládežnícke centrum Kontakt Levice
Pec pod Snezkou 08. 12. 2016 Rudolf Kopek Music Club Klondike
Černovice 11. 12. 2016 Matěj Holub kino Černovice

 


NEWSLETTER

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI