Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno

 

 

 

SFF partneři 2017

HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

KDY A KDE: MAPA KONÁNÍ SNOW FILM FESTU

Pro více informací vyberte místo na mapě anebo použijte filtrovací tabulku níže.


ČR/SR
Kraj

 

Město Datum konání Jméno pořadatele Místo konání
Bratislava 30. 11. 2017 OZ Cestou necestou Nervosa restaurant
Pezinok 29. 11. 2017 OZ Cestou necestou Dom kultúry Pezinok
Považská Bystrica 02. 12. 2017 Juraj Lukáš Kino Mier
Púchov 22. 11. 2017 Juraj Lukáš Dom kultúry Púchov
Skalica 28. 11. 2017 CINEMAX SKALICA CINEMAX SKALICA
Košice 28. 11. 2017 CINEMAX KOŠICE CINEMAX KOŠICE
Prievidza 24. 11. 2017 Jana Hvojniková Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi
Trebišov 19. 11. 2017 Mesto Trebišov Kino Slávia
Nitra 28. 11. 2017 CINEMAX, a.s. CINEMAX NITRA
Hanušovce nad Topľou 11. 11. 2017 Pavol Hreha Dom kultúry
Ružomberok 07. 11. 2017 KDAH, a.s. - Kino Kultúra Ružomberok Kino Kultúra Ružomberok
TRNAVA 28. 11. 2017 CINEMAX TRNAVA CINEMAX TRNAVA
Banská Bystrica 28. 11. 2017 CINEMAX BANSKÁ BYSTRICA CINEMAX BANSKÁ BYSTRICA
Dojč 04. 11. 2017 Morávek Dominik Penzión U TATU
Nová Dubnica 26. 10. 2017 Eva Kebísková kino Panorex
Malacky 22. 11. 2017 Mestské centrum kultúry Malacky Kultúrní domeček (kino)
Michalovce 28. 11. 2017 Mestské kultúrne stredisko Michalovce Kino Centrum Michalovce
Liptovský Mikuláš 27. 10. 2017   Multikino Golden Apple Cinema
Šumiac 02. 12. 2017 Dajana Margetová Pohostinstvo pod Úbočou
Dobšiná 25. 11. 2017 Anna Macková Kultúrny dom Dobšiná
Bardejov 10. 11. 2017 Kultúrne a turistické centrum Bardejov Poľsko-slovenský dom
Rožňava 10. 11. 2017 Gemerské osvetové stredisko Kino Apollo
Richvald 11. 11. 2017 Pavol Hankovský Kultúrny dom Richvald
Kremnica 25. 11. 2017 Zdeno Gális kino Akropola
Hnúšťa 11. 11. 2017 Martin Pliešovský Kino Rimava
Čadca 25. 11. 2017 Zuzana Hudecová Dom kultúry, Čadca
Šaľa 09. 11. 2017 DK Kino Šaľa DK Kino Šaľa
Jelšava 10. 11. 2017 Osvetové centrum vyšehradskej kultúry Jelšava Mestské múzeum Jelšava
Levoča 18. 11. 2017 JUDr. Zuzana Kamenická Kino Úsmev
Humenné 21. 11. 2017 Mestské kultúrne stredisko Humenné - kino FAJN kino FAJN Humenné
Stropkov 03. 12. 2017 Dávid Durilla Kino Stropkov
Brezno 09. 11. 2017 Marán Pavák Klub Bombura
Prešov 28. 11. 2017 Agim Mustafaji CINEMAX PREŠOV
Veľký Krtíš 11. 11. 2017 Dana Trtíková Kultúrny dom Veľký Krtíš
Nové Mesto nad Váhom 15. 11. 2017 MsKS + Nové Mesto nad Váhom
Turčianske Teplice 10. 11. 2017 Peter Prokša kino Turiec
Banská Štiavnica 09. 11. 2017 Mesto Banská Štiavnica odd.KŠaMK KIno Akdemik
Galanta 30. 11. 2017 Mestské kultúrne stredisko Galanta Galanta
Rajec 16. 11. 2017 Mesto Rajec veľká zasadačka mestského úradu
Martin 01. 01. 1970 Ivan Panák  
Štúrovo 16. 11. 2017 Erika Budaiová Kino Danubius
Levice 01. 12. 2017 Andrea Hlásna MC Kontakt
Solčany 21. 10. 2017 Horolezecký klub JAMES Solčany DK Solčany

 


NEWSLETTER

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI