Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno
HedvabnaStezka.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Pádler.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

• TRÉNINK A ZDRAVÍ

↓NEJNOVĚJŠÍ DISKUSNÍ PŘÍSPĚVKY↓

PRAKTICKÉ RADY DO HOR

 

 


Jak správně používat křesadlo? + VIDEO

Jak správně používat křesadlo? + VIDEO

Netvrdím, že použití křesadla je nějak těžký úkon, ale ve videu, které naleznete v článku, je pár dobrých rad, jak své šance na zapálení zvýšit.

Etika na svahu a ve stopě

Etika na svahu a ve stopě

Lyžaři mají několik psaných i nepsaných pravidel, které by gentleman a sportovec Jiří Guth-Jarkovský nazval zásadami slušného chování lyžníků. Znají pravidla všichni? Nejspíš ano, ale někdy to v reálu není znát.

Bez čeho byste neměli na vysokohorskou túru ani pomyslet

Bez čeho byste neměli na vysokohorskou túru ani pomyslet

S blížícím se létem se v horách začínají hemžit turisté. Hory jsou však rizikovou oblastí a tak se mnohdy stávají místem, odkud se lidé domů vrátí v lepším případě s nohou v sádře, v tom horším v rámci repatriačních služeb své pojišťovny. Co si vzít s sebou do hor, abyste se domů vrátili plni zážitků a ne stehů a šroubů?

Foťte s mírou, třiďte a zálohujte. Ušetříte spoustu času!

Foťte s mírou, třiďte a zálohujte. Ušetříte spoustu času!

Znáte to. Přijedete z cest a čeká vás vybalování, praní, a hlavně návrat do reality. S prádlem je to jednoduché, hodíte jej do pračky, která se o zbytek postará sama. Horší je to s fotografiemi. Ty za nás nikdo neroztřídí a neupraví. Mnohdy se jich na paměťových kartách nachází několik tisíc. Co s takovým množstvím fotek? Jak je nejlíp roztřídit a pak upravit, aby jejich prezentace nebyla zdlouhavá a nudná? Jak a kde je archivovat?


RECENZE VYBAVENÍ

... z webu SvetOutdoru.cz