HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Pádler.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ

↓NEJNOVĚJŠÍ DISKUSNÍ PŘÍSPĚVKY↓

Vyhrajte startovné na seriál závodů Stopa pro život

Vyhrajte startovné na seriál závodů Stopa pro život

 

Máte-li sportovního a soutěživého ducha na běžkách, ale přitom rádi bojujete hlavně srdcem, je pro vás seriál závodů Stopa pro život přímo ideální výzvou!Zdravá stopa pro zdravý život

Co je tedy Stopa pro život? Je to jeden z nejznámnějších a nejpopulárnějších seriálů sdružující běžkařské závody po celé České republice v posledních třech letech (určitě vám název koresponduje se seriálem cyklozávodů Kolo pro život). Výhodou těchto závodů je, že jsou přístupné široké veřejnosti, nejedná se tedy o uzavřené závody běžkařské špičky, a konají se v nejlukrativnějších místech českých hor. O popularitě svědčí i návštěvnost již od prvního ročníku, kdy se zúčastnilo 2500 závodníků, rok poté dokonce o tisíc účastníků více! Letos, doufejme, padne opět rekord!

Seriál závodů Stopa pro život, foto: Miloš Lubas

Nejde jenom o zpocené závodníky a nadšence do pohybu kmitající v bílé vyfrézované stopě, během závodů je možné se zúčastnit mnoha doprovodných programů a akcí, ať už se jedná o vydávání domácích jídel ve velkokapacitním vyhřívaném stanu, zkoušení nových sérií lyží apod. Pohodu a spokojenost návštěvníků i závodníků o závodech zajišťuje organizační tým za podpory generálního partnera pojišťovny Kooperativy, dále hlavního partnera České spořitelny a firmy Loap a partnerů firem Rossignol a Nutrend.

Seriál závodů Stopa pro život, foto: Miloš Lubas

Pokud byste měli zájem se ještě nějakého závodu zúčastnit, program letošní zimy je následující:

----------

23. 2. – 24. 2. 2013    Šumavský Skimaraton Kooperativy

Místo: Kvilda, Šumava
Sobota: volná technika - dospělí: 23 km, děti: 1, 2, 5, 8 km
Neděle: klasická technika- dospělí: 43, 23 km
2. 3. 2013                    Krkonošská 70 Kooperativy
Místo: Špindlerův Mlýn – Skiareál Svatý Petr, Krkonoše
Sobota: volná technika - 5 členná družstva: 70, 50, 25 km, volná technika - jednotlivci: 50, 25 km

16. – 17. 3. 2013         Karlův běh České spořitelny

Místo: Abertamy, Krušné hory
Sobota: volná technika - dospělí: 47, 21, 15 km
Neděle: klasická technika- dospělí: 47, 21, 15 km, děti: 1, 2, 5 km

----------

Soutěž o startovné

Pokud máte soutěžního ducha a zároveň chcete ušetřit nějakou tu korunu na startovném, tak se neváhejte zapojit do soutěže firmy Loap. Pravě ta vypsala na svém facebooku soutěž o 10 VIP startovných do závodu "Stopa pro život". Podmínkou je zodpovědět soutěžní otázku, která zní: Kolikátý ročník Stopy pro život se letos poběží?

Podrobnější informace o jednotlivých závodech, včetně mnoha krásných obrázků a videí ze závodů, naleznete na oficiálním webu seriálu www.stopaprozivot.cz! Doporučujeme!

Seriál závodů Stopa pro život


24.01.2013,


Sem vložte diskusní příspěvek.