HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Pádler.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

ZAJÍMAVÉ VYBAVENÍ

↓NEJNOVĚJŠÍ DISKUSNÍ PŘÍSPĚVKY↓

OUTDOORFORUM: DISKUSE

Treky, ferraty, túry v horách Evropy

Přechod slovenského pohoří Malá Fatra na sněžnicích

Frank
Frank

Dobře za varování k nepodceňování lavinové předpovědi, ale proč potom přiložený GPS trasový soubor vede hned přes několik lavinových svahů? Např. "zkratka" traverzem pod Stohom a pod. To je doufám jen z automatického plánovače trasy z léta?

12. 02. 2018, 20:32:03
Natálie
Natálie

Trasu jsem vyznačovala zpětně v mapy.cz - tam jde vyznačit jen trasu po značkách. Omlouvám se za nedorozumění, chtěla jsem znázornit spíš odkud kam se šlo, že přesnou trasu.

19. 02. 2018, 10:10:14
Natálie
Natálie

Trasu jsem vyznačovala zpětně v mapy.cz - tam jde vyznačit jen trasu po značkách. Omlouvám se za nedorozumění, chtěla jsem znázornit spíš odkud kam se šlo, že přesnou trasu.

19. 02. 2018, 10:10:21
fotocestovatel.cz
fotocestovatel.cz

My to šli bez sněžnic takto - doporučuju!!!http://fotocestovatel.cz/mala-fatra-zimni-prechod/

09. 01. 2019, 22:09:41
Zed
Zed

Šel jsem to několikrát v opačném směru. Pokud není extrémně moc sněhu, tak se to dá i přes Jánošíkovy diery (občas bývají zavřené). Lézt při bohatší nadílce na Velký Rozsutec je podle mě šílenost. Jinak se samozřejmě musí horem přes Stoh (zkratka po úbočí je lavinový svah). Většinou jsme to měli na 3 dny. Ale dvakrát se nám stalo, že jsme to nebyli schopní dojít - jednou byly asi 3 metry prašanu a to fakt nešlo ani na sněžnicích. A jednou jsme to vzdali po druhém dni a slezli ze Snilovského sedla dolů, protože foukalo naprosto extrémně.

17. 01. 2019, 17:53:10

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze

RECENZE VYBAVENÍ

... z webu SvetOutdoru.cz