Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno
HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

↓NEJNOVĚJŠÍ DISKUSNÍ PŘÍSPĚVKY↓

Alpi sport zve na 6. outdoorový prodejní veletrh

Alpi sport zve na 6. outdoorový prodejní veletrh

Od pátku 8. do neděle 17. května se ve výrobním závodě Alpi sport v Příboře-Klokočov koná 6. outdoorový prodejní veletrh a zároveň největší výstava stanů na Moravě. K vidění bude 100 druhů stanů, přes 50 modelů spacích pytlů, karimatky, kampingové vybavení, batohy, boty a mnoho dalšího.Na tomto již 6. ročníku výstavy nabízíme zboží všech uvedených značek za akční ceny. Můžete si prohlédnout hlavně větší a rodinné postavené stany, seznámíme vás s jejich stavbou, parametry. Z kolekce našeho oblečení Alpi sport – které v Příboře vyrábíme již 25 let, nabízíme novinky, ale i starší věci s velkou slevou. Podobně velký výběr je GTX bot AKU – zcela nové modely na jaro 2015, ale i spousta výprodejových bot za super ceny – vybírat můžete z asi 70 modelů. Ve velkém výstavním stanu je letos novinka – outlet. Při úpravě naší prodejny nám zůstalo množství zboží, které se zde bude vše nabízet za 50% cenu je zde prakticky vše od lyžařských holí po tenisové rakety.

 

Veškeré potřebné informace, stejně jako vystavující firmy naleznete na plakátu k akci.Veškeré potřebné informace, stejně jako vystavující firmy naleznete na plakátu k akci.

 

Současně s výstavou budou po celou dobu veletrhu akční ceny i na zboží v prodejně na náměstí, kde bude velká nabídka thermo prádla, triček, horo materiálu, vařičů, nádobí atd.

 

Součástí veletrhu je největší výstava stanů na Moravě.Součástí veletrhu je největší výstava stanů na Moravě.

Na veletrhu bude možno zakoupit outdoorové oblečení.Na veletrhu bude možno zakoupit outdoorové oblečení.

Veletrh nabízí možnost koupě starších modelů GTX bot začky AKU za výhodnou cenu.Veletrh nabízí možnost koupě starších modelů GTX bot začky AKU za výhodnou cenu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Během víkendu si na veletrhu můžete dát guláš, pivečko nebo dobrotu na roštu.

Máte-li jakýkoliv dotaz, můžete nás kontaktovat na mailu obchod@alpisport.cz.

Těšíme se na vaši návštěvu.

 

Veletrh se koná ve výrobním závodě Alpi sport v Příboře-Klokočov.Veletrh se koná ve výrobním závodě Alpi sport v Příboře-Klokočov.

 

Pokud se vám naše akce líbí a chtěli byste ji sdílet se svými přáteli na facebooku navštivte náš profil.


Tento text je PR článkem inzerenta, text neprošel redakční ani jazykovou úpravou a obsah nemusí vyjadřovat názor redakce.


17.04.2015, Richard Vantuch