HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Pádler.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

↓NEJNOVĚJŠÍ DISKUSNÍ PŘÍSPĚVKY↓

V katalogu ferat najdete tip na jakoukoli evropskou feratu. Pošlete nám fotky, dostanete odměnu!

V katalogu ferat najdete tip na jakoukoli evropskou feratu. Pošlete nám fotky, dostanete odměnu!

Ferata, Via Ferrata, Klettersteig, ať už tomu říkáme jakkoliv, jedná se o zajištěnou cestu, která zpřístupňuje mnohdy obtížné a velmi exponované úseky skal širšímu okruhu turistů. V našem katalogu, na němž usilovně pracujeme, už je přes 500 ferat z 9 zemí.Cesty s exponovanými stupy, žebříky, lávkami, mosty a lanovkami lákají nejednoho milovníka hor. Díky feratovým cestám můžete okusit adrenalin, který jinak přísluší jen zdatným horolezcům. Cesty jsou různě obtížné a každá z nich vyžaduje různou úroveň dovedností.

Ocelové lano – hlavní jistící prvek feratyOcelové lano – hlavní jistící prvek feraty

Via FerrataExponovaná Via Ferrata

Via FerrataVia Ferrata

Přinášíme vám obsáhlou databázi feratových cest přehledně rozdělenou dle zemí, obtížnosti a časové náročnosti. Plánování letních aktivit bude díky Katalogu ferat na Pohora.cz snazší a rychlejší.

Katalog obsahuje přes 500 cest Via Ferrata nejen v rakouských, německých, švýcarských, francouzských, lichtenštejnských a slovinských Alpách, ale i pár ferat českých. Katalog budeme postupně rozšiřovat o další cesty, ale i cesty nově vzniklé.

Neváhejte a prohlédněte si náš Katalog ferat ihned! Přejeme plno krásných výstupů a nezapomeňte na bezpečnost!

Ukázka z výpisu katalogu feratUkázka z výpisu katalogu ferat


13.07.2015, Michal Kroužel


Diskuse


Škoda že souřadnice na mapě ukazují do nejbližšího města a ne tam kde je opravdu ferrata. Někdy je to docela velký rozdíl. Jinak docela pěkná alternativa pro ty co nezkousnou němčinu na bergsteigen.at
14. 07. 2015, 09:54:56
Honza
Honza

Ahoj, HTL Steig i Blutspur už jsou dávno obnovené a samozřejmě i otevřené.

21. 01. 2016, 17:06:23
Jirka
Jirka

Ahoj. Sháním novou obuv na hory a zároveň na ferraty. Zatím jsem to chodil v běžných trekovkách Alpine Pro. Nevíte kde sehnat držáky na spoustu kiláků a nalezených metrů?

19. 07. 2016, 11:31:13
Světlana
Světlana

chodila jsem dloho v Hanwag-ach, vysoke ale pevne..super.. ale tad mam nizke, lehke Salewy, a jsou super ale jen ty specialne na ferraty.. napr. Salewa MS MTN TRAINER GTX 63412 0944.. maji ruzne barvy, damske i panske..

04. 08. 2016, 14:52:55

Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 

RSS této diskuze