Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno

↓NEJNOVĚJŠÍ DISKUSNÍ PŘÍSPĚVKY↓

Krkonošský survival

Kategorie - Závod

Datum: 24.03.2017 – 25.03.2017

Místo konání: Jestřabí v Krkonoších, chata Kara

Kraj: LibereckýKS startuje 24. března příštího roku v nočních hodinách. Jedná se o scorelauf s vloženými disciplínami. To znamená, že v terénu na Vás může čekat např. 40 kontrolních stanovišť, za jejichž navštívení získáváte body. Není dáno pořadí a ani nejsou povinná. Fakt, že kontroly mají různé bodové hodnoty, dělá z tohoto závodu docela složitý matematický úkol. Díky zvětšující se únavě, terénu a počasí s mnoha proměnnými. K tomu bude ještě připraveno několik doplňkových disciplín, které je dobré splnit co nejlépe. Protože za ně můžete získat další extra body.Cíl a zázemí závodu je na horské chatě Kara, odkud Vás v pátek večer odvezou organizátoři několika autobusy na start. Asi 50km.

Tento ročník KS na Vás bude nachystáno několik měřených kilometrů na běžkách, lanové aktivity, brod Labe, časovka do kopce těžko prostupným terénem. A ještě něco navíc. To celé vložené do jednoho velkého orienťáku. Můžete navštívit až 40 kontrol v terénu, které mají různou bodovou hodnotu.

Základní startovné platí do 10.1.2017

Organizátor: Krkonošský survival

Web: www.krkonosskysurvival.cz/


23.12.2016,