HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

PARTNEŘI FESTIVALU OBZORY

Hannah

Hannah je česká značka s tradicí od roku 1991. Do našeho produktového portfolia patří zejména outdoorové a lyžařské oblečení, vybavení pro camping, batohy, boty a další doplňky. Používáme osvědčené materiály, které jsou testované v těch nejnáročnějších podmínkách. U nás si vybere každý, kdo požaduje technické střihy, kvalitní materiály, ale nechce ustoupit od svých nároků na styl.

Produkty Hannah naleznete v síti obchodů Hannah, Rock Point a u dobrých prodejců outdoorového a sportovního vybavení. Další informace o značce Hannah naleznete na webových stránkách www.hannah.cz.

 


Loap

Česká značka LOAP je průkopníkem funkčního sportovního oblečení a outdoorového vybavení od roku 1993. Tým návrhářů a technologů LOAP neustáleinovuje a zdokonaluje výrobky tak, abyste byli vždy v suchu, teple a pohodlí. Od roku 2007 prodal LOAP ve specializovaných sportovních prodejnách po celé ČR a SR více než 1.000.000 párů bot, za posledních 10 let více než 1.500.000 batohů. V kompletní nabídce najdete širokou kolekci lyžařského, softshellového a volnočasového oblečení, ale také stany, spacáky a karimatky.


Trip market

Prodejce letenek po celém světě přináší pohodu do cestování. Svezte se na letiště Liftagem. Voucher na libovolnou jízdu dostanete ke každé objednávce. A o kufry se nebojte. Všechny letenky koupené na Trip.market jsou chráněné službou ClaimAir. Pokud vám ztratí zavazadlo, váš let má zpoždění, zruší ho nebo vás nepustí na palubu, máte nárok na kompenzaci. ClaimAir ji pro vás zajistí automaticky. Výhodné nabídky a bonusy, cestopisy a inspiraci pro novodobé objevitele najdete na www.trip.market.


 

Uniqa

UNIQA pojišťovna byla založena v roce 1993. Po celou dobu své existence na českém trhu patří UNIQA pojišťovně pozice mezi 10 nejsilnějšími hráči.

UNIQA patří k největším poskytovatelům cestovního pojištění v České republice. 
V rámci cestovního pojištění UNIQA si můžete sjednat pojistné krytí od základního pojištění pro nenáročnou dovolenou na pláži až po rizikové pojištění např. na sjíždění divokých řek. Slevy pro rodiny a za online sjednání. 
Členové Českého horolezeckého svazu si mohou sjednat přímo na sekretariátu ČHS speciální cestovní pojištění pro horolezce bez omezení nadmořské výšky. Více informací o cestovním pojištění UNIQA.

 

 

PARTNEŘI FESTIVALU

 

CK KudrnaJiž tradiční stálice ve světě aktivní dovolené a outdoorových aktivit. Zakládají si na osobním přístupu ke každému cestovateli a v jejich nabídce naleznete vše od aktivní dovolené pro rodiče s dětmi, přes poznávačky s lehkou turistiku až po drsné expedice na bajku a v horách celého světa.


Pivovar Podlesí

Pivovar Podlesí, Vaše brána do Brdských vrchů. Restaurační minipivovar, otevřený každý den. Pivovar Podlesí, oficiální pivovar českých cestovatelů.

 

 

 Climbing Technology

Clibing Technology je obchodní značka firmy Aludesign SpA, která působí na trhu více než 25 let.

Rozsáhlé know-how v kombinaci s nejnovějšími výrobními technologiemi je podmínkou pro vývoj a výrobu toho nejlepšího lezeckého vybavení. Produkty Climbing Technology najdou uplatnění v horolezectví, sportovním lezení, práci ve výškách, v technických, záchranných a rekreačních aktivitách, jako jsou via ferraty a zábavní parky.

 

 

 


Gumotex outdoor

GUMOTEX, akciová společnost, se stala za více než 60 let svého působení na mezinárodním trhu s gumárenskými výrobky a technickými pěnami synonymem kvality a spolehlivého partnera. Svou stabilní pozici renomovaného výrobce potvrzuje i díky moderním technologiím výroby a neustálému zdokonalování v oblasti vývoje. Je specialista na vývoj a výrobu nafukovacích člunů a lodí, které se osvědčili stejně tak pro volný čas, jako i pro profesionální sport a specializované záchranné složky.

 


znovinPro mnohé je Znovín synonymem poctivého a přátelského přístupu k zákazníkovi. Filosofie společnosti je založena na důvěře zákazníka. Obchodní partneři často oceňují především stabilní kvalitu vín a široký sortiment výrobků, který se neustále postupně inovuje. Proto Znovínské vinařské portfolio uspokojí téměř všechny typy zákazníků.

 


 

PinguinFirma Pinguin patří mezi nejstarší české výrobce outdoorového a campingového vybavení, její historie sahá do roku 1989, kdy se na českém trhu objevují první výrobky s touto značkou.

 


 

MetaxaŘecko, rok 1888. Spyros Metaxa experimentuje a plní si svůj sen o vytvoření nejjemnějšího alkoholu pod sluncem. Do unikátní receptury vtiskl celou řeckou duši – a vzniká METAXA. Sdílejte nad sklenkou zážitky s novými či starými známými. Není třeba chladit, METAXA výborně chutná i čistá, takže je ideální na cestování. Objevte spojení zralých vinných destilátů, jemných muškátových vín a tajné směsi bylin.

METAXA. Nepijte. Objevujte.

 


 

 

 

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

 

Aerofilms Společnost Aerofilms je českou filmovou distribuční společností, která vznikla v roce 2005 rozšířením aktivit dvou největších pražských artových kin – Aero a Světozor. Za dobu své existence uvedli Aerofilms do českých kin více než 120 titulů, včetně přírodovědných dokumentů Příběh lesa, Putování tučňáků: Volání oceánu a Nebe a led.
Hedvábná Stezka Nejčtenější cestovatelský portál v ČR – cestování, poznávání, dobrodružství
Pohora Server o horách i pohorách, outdooru a adrenalinu
Svět outdooru Vše o outdooru, horách, turistice a vybavení
Svět běhu

Server o běhání v přírodě

Tulení pásy

Skialpinistický informační web

ISIC


Mezinárodních identifikační průkazy studentů a mládeže do 26 let


 

Svojtka


Barevné obrazové publikace, od renomovaných světových nakladatelství

Jota


Nakladatelství s bohatým zastoupením průvodců

 

 
01.01.2014,


POČASÍ 11. A 12. LISTOPADU 2017

Zataženo

PARTNEŘI FESTIVALU 2017

Hannah

Uniqa

 

 

 

Trip Market