SPRÁVCE WEBU A INTERNÍHO RS

CK Adventura (Cestovní agentura/kancelář)

Místo práce: Praha

Typ úvazku: Plný úvazek

www.adventura.cz

SPRÁVCE WEBU A INTERNÍHO RS:

Cestovní kancelář Adventura hledá šikovného webmastera, kterého nebaví jednotvárná práce, ocení rozmanitost a výměnou za pečlivost a spolehlivost dostane velkou míru samostatnosti a svobody. Navíc bude mít rád svoje uživatele i naše zájezdy :)

Náplň práce:
  • správa a editace webu v redakčním systému (zpracování obsahu, zajištění funkčnosti, doporučení pro rozvoje webů i dalších on-line aktivit)
  • komunikace s webovými zákazníky
  • příprava e-mailových kampaní včetně tvorby newsletterů
  • správa interního redakčního systému (správa uživatelů, oprávnění, číselníků, konfigurací,….)
  • správa interní fotogalerie
  • školení RS pro uživatele, poradenství pro spolupracovníky
  • správa systémů pro externí spolupracovníky CK – fórum, e-mailing, FB skupina, databáze, galerie…
  • správa YouTube kanálu a jeho napojení na interní RS
  • reporty a statistiky prodeje produktů – data čerpaná z interních systémů nebo z GA
  • koordinace a vedení vývojových projektů webu i RS
  • jednání a koordinace s dodavateli

Nabízíme:

Nabízíme:

nástup v dubnu 2018 (případně dle dohody) plný pracovní úvazek v kanceláři pružnou pracovní dobu  zaměstnanecké výhody  příjemné pracovní prostředí

Výběrové řízení:

Životopis s fotografií a průvodním dopisem zasílejte nejpozději do 28. 2. 2018 e-mailem na adresu: konkurz@adventura.cz Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor (předběžně ve dnech 14.-16. 3.). Z kapacitních důvodů budeme kontaktovat jen uchazeče vybrané k ústnímu pohovoru.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Požadujeme:

Požadujeme:

  • Aktivní znalost HTML a CSS
  • Zkušenost s přípravou, sazbou a rozesíláním mailingu
  • Práce s grafikou a fotografiemi
  • Základní orientace v nástrojích pro SEO optimalizaci a Google Analytics
  • Schopnost reagovat flexibilně na požadavky spolupracovníků (e-mail +
  • telefon)
  • Analytické myšlení, spolehlivost a samostatnost
  • Praktickou zkušenost s vedením týmu externích programátorů
  • Velmi dobrou úroveň psaného českého jazyka, SŠ/VŠ vzdělání
Výhodou:
  • SQL, API, grafické programy
  • Zkušenost s vedením projektů vývoje RS či aplikací a koordinace dodavatelů
  • Přesah do prostředí online marketingu a prodeje služeb v cestovním ruchu výhodou
  • Zkušenost se správou sociálních sítí a ostatních on-line komunikačních kanálů
  • Vztah k aktivnímu způsobu cestování

Nástup dubna 2018 (případně dle dohody)

Kontakt: Iveta Hadravová konkurz@adventura.cz

05.02.2018,

RECENZE VYBAVENÍ

... z webu SvetOutdoru.cz