ZAJÍMAVÉ VYBAVENÍ

↓NEJNOVĚJŠÍ DISKUSNÍ PŘÍSPĚVKY↓

REDAKCE POHORA.CZ

REDAKCE POHORA.CZ

UNIKÁTNÍ KATALOG TREKŮ, VÝSTUPŮ A FERAT

Pohora.cz je web provozovaný outdoorovými nadšenci pro úplně stejné lidi. Je unikátním parametrickým katalogem treků, ferat a výletů v Čechách, Evropě i exotických zemích.REDAKCE

Natálie Šírová

Natálie Kohoutková, šéfredaktorka

natalie(@)pohora.cz, 737 869 334

Kontakt pro: nabídky článků, objednávky PR článků, mediální partnerství pro outdoorové akce

Od malička se věnuje všemožným sportům, od orientačního běhu, kola, vysokohorské turistiky až po lezení. Ráda cestuje a poznává nová místa a kultury, dovolenou nejradši tráví na horách s batohem na zádech. Na pozici šéfredaktorky časopisu Svět outdooru se jí podařilo skloubit práci s láskou k horám a nejrůznějším aktivitám v nich.

 

Petra Greifová

Petra Greifová, redaktorka

Kontakt pro: kompletní péče o web, péče o partnery a klienty, PR články, press-tripy.

petra.greifova(@)hedvabnastezka.cz

Petra Greifová vystudovala kulturní antropologii na Univerzitě Karlově v Praze. Od roku 2008 pracovala jako šéfredaktorka cestovatelského portálu HedvabnaStezka.cz, a stála také u zrodu většiny dalších projektů GunTAO. Cestování je náplní její práce i volného času. Ráda chodí treky v horách, jezdí na kole a lyžích. Na cestách ji zajímají hlavně lidé a kultury, jejich rituály, náboženství a architektura.


© 2005 - 2019 Copyright Pohora.cz

Publikování nebo šíření obsahu tohoto webu je bez písemného souhlasu vydavatele zakázáno. Není také povolena jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu zveřejněného na tomto serveru, a to včetně šíření prostřednictvím elektronické pošty, SMS zpráv a včetně zahrnutí těchto materiálů nebo jejich části do rámců či překopírování do vnitropodnikové či jiné privátní sítě a včetně uchovávání v jakýchkoli databázích. Vydavatel zaručuje všem čtenářům tohoto portálu ochranu jejich osobních údajů; nesbírá žádné osobní údaje, které čtenáři sami dobrovolně neposkytnou (zejména při vkládání názorů k článkům). Viz PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU.

Redakce na výletě


27.12.2011, Redakce


RECENZE VYBAVENÍ

... z webu SvetOutdoru.cz