ZAJÍMAVÉ VYBAVENÍ

↓NEJNOVĚJŠÍ DISKUSNÍ PŘÍSPĚVKY↓

REDAKCE POHORA.CZ

REDAKCE POHORA.CZ

UNIKÁTNÍ KATALOG TREKŮ, VÝSTUPŮ A FERAT

Pohora.cz je web provozovaný outdoorovými nadšenci pro úplně stejné lidi. Je unikátním parametrickým katalogem treků, ferat a výletů v Čechách, Evropě i exotických zemích.REDAKCE


Jiří Kalát, Šéfredaktor Pohora.cz

Kontakt pro: rozhovory, zajímavé expedice, treky po horách celého světa, feraty, mediální partnerství

jirka.kalat(@)hedvabnastezka.cz, 737 76 88 11

Jirka se za posledních několik let podíval po všelijakých místech světa, externě pracoval pro různé noviny i časopisy a přednášel na nejednom místě. Jeho boty stály na půdě Spojených států amerických (zvláště dlouho pak na Aljašce), Guatemaly, Mexika, Turecka, Íránu, Laosu, Gruzie i Nového Zélandu.

Petra Greifová

Petra Greifová, Redaktorka

Kontakt pro: kompletní péče o web, péče o partnery a klienty, PR články, press-tripy.

petra.greifova(@)hedvabnastezka.cz

Petra Greifová vystudovala kulturní antropologii na Univerzitě Karlově v Praze. Od roku 2008 pracovala jako šéfredaktorka cestovatelského portálu HedvabnaStezka.cz, a stála také u zrodu většiny dalších projektů GunTAO. Cestování je náplní její práce i volného času. Ráda chodí treky v horách, jezdí na kole a lyžích. Na cestách ji zajímají hlavně lidé a kultury, jejich rituály, náboženství a architektura.


© 2005 - 2017 Copyright Pohora.cz

Publikování nebo šíření obsahu tohoto webu je bez písemného souhlasu vydavatele zakázáno. Není také povolena jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu zveřejněného na tomto serveru, a to včetně šíření prostřednictvím elektronické pošty, SMS zpráv a včetně zahrnutí těchto materiálů nebo jejich části do rámců či překopírování do vnitropodnikové či jiné privátní sítě a včetně uchovávání v jakýchkoli databázích. Vydavatel zaručuje všem čtenářům tohoto portálu ochranu jejich osobních údajů; nesbírá žádné osobní údaje, které čtenáři sami dobrovolně neposkytnou (zejména při vkládání názorů k článkům). Viz PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU.

Redakce na výletě


27.12.2011, Redakce


RECENZE VYBAVENÍ

... z webu SvetOutdoru.cz