SFF partneři 2017

HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

Obyčajní chlapci

Obyčajní chlapciZemě: Slovensko, délka: 31 min, režie: Rasťo Hatiar, jazyk: slovenský

Dodnes není na Slovensku nikdo, kdo by se vyrovnal jejich sportovním výkonům, přesto jsou tito dva horalové dosud nedocenění. Film sleduje sportovní kariéru dvojice lyžařů působících v 90.letech, vítězů Evropského skialpinistického poháru, Dušana Trizny a Milana Madaje. Právě proto vznikl tento film, který se snaží podat nezkreslený obraz známé dvojice v nejslavnějším období slovenského skialpinismu a poukazuje na opravdové lidské hodnoty, které by měly zůstat vždy v popředí před sportovními výkony.

Režisér Rasťo Hatiar

Režisér, kameraman, scénárista. Autor dokumentárních filmů, oceňovaných na mezinárodních filmových festivalech. Spolupracoval například na filmech Príbehy Tatranských štítov, Tatry bez Limitov, Slepá dôvera a mnoho dalších. Jako filmař působil také v Bangladéši, kde pracoval pro OSN. Ve volném čase se věnuje rodině, skialpinismu, horolezectví, horské cyklistice, knihám a hudbě.

 

FILMY ZAŘAZENÉ DO HLAVNÍHO PROGRAMU SE BUDOU PROMÍTAT VE VŠECH MÍSTECH KONÁNÍ FESTIVALU.

 

Trailer k filmu:


26.07.2017, Jana Ryantová


Diskuse


Míla
Míla

Výstup na Link Sar

21. 11. 2017, 19:38:22
Dana
Dana

Lze ten film někde vidět i mimo festival? Koukala jsem na Srovnátor, ale nic jsem nenašla.

23. 11. 2017, 09:53:09

Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 

RSS této diskuze

NEWSLETTER

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI