HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

• TRÉNINK A ZDRAVÍ

ZAJÍMAVÉ VYBAVENÍ

↓NEJNOVĚJŠÍ DISKUSNÍ PŘÍSPĚVKY↓

HYDRO: Jaké je vodáctví počesku?

Léto už konečně začalo a s ním může začít i ta správná letní vodácká sezona. Pohoda u vody, sluníčko, pivko (s mírou nebo s Mírou), šplouchání vlnek, opalující se holky, to všechno k létu a k vodě patří. Přibalte si na svoji vodáckou dovolenou i nové vydání HYDROmagazínu, třeba vás inspiruje k zajímavým letním výletům na řeky, které ještě neznáte a nebo vám jen ukrátí chvíli při letním lenošení.HYDRO 3/2013

Třetí HYDRO roku 2013 se věnuje českým vodákům ze všech úhlů pohledu, dočtete se například o úspěších českých vodáků závodníků na mezinárodních soutěžích, o vodácké kriminalitě, o českých vodácích kutilech, o českých vodácích s mořskými kajaky, kteří ale neplují na moři nýbrž po českých přehradách.

Mimo to najdete v novém HYDRU také popisy několika českých řek, které patří mezi "tajné" tipy, které zatím turisté neobjevili, a tak si na nich budete moci užít trochu plavby o samotě a přespání mimo přeplněné kempy. Určitě mnoho lidí právě takové řeky pro svoje letní putování hledá.

Kromě českých luhů a hájů se podíváte také do vzdálené ciziny. Do Mexika na divokou řeku Usumacinta, do Kanady na legendární extrémní kaňon řeky Stikine nebo do Turecka do oblasti Antálie, která je k pádlování také vhodná.

Antálie není jen moře

Kromě článků o pádlování naleznete v novém HYDROmagazínu také praktické rady týkající se bezpečnosti na vodě nebo se naučíte, jak transportovat loď letadlem. A samozřejmě mnoho dalšího. Pokud vás náplň třetího HYDRA letošního roku zaujala, přečtěte si o něm více na webu www.hydromagazin.cz, kde si můžete třeba i sjednat předplatné.


04.07.2013, Petr Snížek


Sem vložte diskusní příspěvek.