HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

• TRÉNINK A ZDRAVÍ

ZAJÍMAVÉ VYBAVENÍ

↓NEJNOVĚJŠÍ DISKUSNÍ PŘÍSPĚVKY↓

JÍDLO NA CESTÁCHBěžecká strava před a po běžeckém výkonu

Běžecká strava před a po běžeckém výkonu

Každý sportovec, ať už rekreační nebo profesionál, si musí dávat pozor na svoji běžeckou stravu. Připadá vám to zbytečné, když jste fit, netrpíte nadváhou a nepotřebujete trhat rekordy? Určitě znáte zažívací potíže při běhu: bolesti břicha nebo pálení žáhy.

Dejme těm vločkám ještě šanci, zaslouží si to

Dejme těm vločkám ještě šanci, zaslouží si to

Tak nějak dávám do kupy jídelníček na nadcházející akci a nemohl jsem nechat ležet ladem kaloriemi nabitou snídani, která je navíc rychle hotová, teplá a relativně levná.

Léto v zatopeném Bangladéši

Léto v zatopeném Bangladéši

Bangladéš je země, která je doslova zatopena. Pokud se tam navíc vydáte v létě, tedy v období dešťů, je potřeba se na to řádně vybavit. Chybět by neměly holínky, pláštěnka, deštník, ale také filtr na vodu, jelikož její kvalita je často žalostná.

Energie sbalená na cesty

Energie sbalená na cesty

Trochu jsem si vypůjčil známý reklamní slogan, který mi perfektně sedí na následující téma. Tohle je další článek věnující se stravování na horách. Tentokrát bude řeč o sušeném ovoci, které je pro delší výpravy téměř nepostradatelné.

Co při vašich horských dobrodružstvích snídáte?

Co při vašich horských dobrodružstvích snídáte?

Za tu dobu co cestuji a pohybuji se po horách, jsem už měl několik různých parťáků a každý z nich měl žaludek a chutě trochu jiné. Já mám ve snídaních jasno. Co vy?