HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

ZAJÍMAVÉ VYBAVENÍ

↓NEJNOVĚJŠÍ DISKUSNÍ PŘÍSPĚVKY↓

Nový časopis TRAVEL LIFE: vaše detailní odpověď na otázku KAM PŘÍŠTĚ?

Nový časopis TRAVEL LIFE: vaše detailní odpověď na otázku KAM PŘÍŠTĚ?

TRAVEL LIFE je časopis jen o cestování. Pečlivě připravujeme kvalitní obsah bez povrchních „kuriozit“, na témata kultura, příroda, odpočinek, poznávání, aktivní dovolená pro náročné cestovateleZaostřeno vždy detailně na 12 destinací světa s konkrétními tipy na cestování a 5 krásných míst v Čechách.Časopis mapuje unikátní místa a zážitky pro náročné cestovatele, přináší praktické tipy, co vidět a zažít (umělecké galerie, historické památky, nejkrásnější pláže, jedinečné hotely, gastronomické, turistické a sportovní zážitky). Propracovaný, zhuštěný obsah je tvořen z 100% autentickými texty a autorskými fotkami známých cestovatelů, reportérů a fotografů. V každém čísle se můžete navíc těšit na 2 rozhovory o cestování se známými osobnostmi a tipy pro poznávání nejkrásnějších míst Čech.

ROČNÍ PŘEDPLATNÉ ČASOPISU TRAVEL LIFE JEN ZA 95.-


Jídlo je požitek, Kamila Rundusová
Jídlo je požitek, Kamila Rundusová

První říjnové vydání přinese rozhovor o cestování za jídlem s kuchařkou Kamilou Rundusovou včetně dvou receptů a tipů na nejlepší exotické restaurace, článek o cestě vlakem k Machu Picchu s průzkumem inckých památek na trase, či tajné tipy na africká safari. Podíváme se na Adamovu horu na Srí Lance, prozkoumáme vnitrozemí hornatých Kanárských ostrovů. Přiblížíme si Thajské pobřeží a pláže, zkusíme si jógu na Bali a samozřejmě i zimní radovánky ve Švýcarsku i Laponsku. Nakonec navštívíme několik nejhezčích předvánočních měst Evropy. Rozhodně je, na co se těšit!

Časopis Travel Life si můžete předplatit již nyní! Cena v trafikách bude 59 Kč, ale roční předplatné u nás nyní pořídíte jen za 95 Kč. Nezapomeňte, že to je nejlepší investice do cestování! A to určitě nejen kvůli ceně.

Titulní strana Travel life

Titulní strana Travel Life

Titulní strana Travel Life

Titulní strany časopisu Travel Life


15.10.2018, Redakce


Diskuse


Dagmar Šulcová
Dagmar Šulcová

Kdy vyjde říjnové číslo?

15. 10. 2018, 12:43:36

Dobrý den 31.10., už se na to těšíme.

17. 10. 2018, 15:07:34

Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

RSS této diskuze

RECENZE VYBAVENÍ

... z webu SvetOutdoru.cz