HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

ZAJÍMAVÉ VYBAVENÍ

↓NEJNOVĚJŠÍ DISKUSNÍ PŘÍSPĚVKY↓

Objeďte s námi svět! Letos to bude minimálně dvakrát

Objeďte s námi svět! Letos to bude minimálně dvakrát

Třetí ročník cestovatelského festivalu Na@Na se letos uskuteční v Kutné Hoře, a to v sobotu 6. října 2018 v GASKu (Galerie Středočeského kraje).Do prostor Jezuitské koleje (GASK je partnerem akce a zde sídlí) přijede povyprávět o svých cestách fotograf Pavel Svoboda, průkopník pomalého cestování Matouš Vinš, autorka knihy Kde ženy vládnou Kateřina Karásková i další.


Kvalitní přednášející, Kutná HoraPřednášející, Kutná Hora

Spousty jídla a čaje na festivalu, Kutná HoraSpousty jídla a čaje na festivalu, Kutná Hora

Setkání cestovatelů s veřejností, Kutná HoraSetkání cestovatelů s veřejností, Kutná Hora

 

 

Prohlédněte si další fotografie k článku...


Program festivalu Na@Na (Na podzim Na cestě / Na cestě Na sněhu / Na jaře Na cestě / Na cestě Na slunci) bude zahájen v 11:30 a diváci se mohou těšit na sedm přednášek, dobré jídlo, kvalitní čaj a letošní novinku: minikoncert mladičké písničkářky Pavlíny Černocké.

„Celý festival je koncipován jako nezisková akce, ani já, ani nikdo z dobrovolníků z ní nic nemáme, naopak většina z nás něco vkládá,“ říká hlavní organizátor festivalu Jiří Kalát. Stejně tak do programu mnoho vkládají i naši přednášející, díky jejichž povídání se podíváme do Albánie, Argentiny, Chile, Španělska, Nepálu a dvakrát objedeme svět, jednou se projedeme na motorkách a jednou zase nahlédneme do tajemství stále živých matriarchátů.

Krásné prostory GASKu, Kutná HoraKrásné prostory GASKu, Kutná Hora

Organizátoři festivalu Na@Na chtějí ukázat lidem, že cestovat se dá jakkoliv, kdykoliv, v jakémkoli věku i s jakýmkoliv rozpočtem. Chtějí vytvořit platformu pro setkávání cestovatelů a lidí. Festival je určen pro širokou veřejnost a tomu jsou uzpůsobeny i ceny.  „Chtěl bych, aby lidé mohli strávit odpoledne plné přednášek bez toho, aby je to zruinovalo nebo je neustále obtěžovaly reklamy na cestovní kanceláře nebo společnosti nabízející pojištění,“ říká Kalát.

 

Plakat


23.06.2018, Redakce


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

NAJDI SI ČLÁNKY V OKOLÍ

RECENZE VYBAVENÍ

... z webu SvetOutdoru.cz